5654
post-template-default,single,single-post,postid-5654,single-format-standard,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Ev Asansörü

Ev Asansörü | AmadaTECH markalı villa asansörü güçlü bir estetik duyarlılığa sahiptir, dublex daireler ve villalar için inanılmaz derecede çok iyi tasarlanmamıştır – dublex home lift aynı zamanda yenilikte bir ustalık sınıfıdır. Evinizde nasıl hareket ettiğinizi yeniden hayal edin, yeniden düşünün ve yeniden çalışın. AmadaTECH dublex home lift, hızlı düzgün ve zariftir. Zarif bir şekilde temiz alanlara yerleştirmek için üretilmiştir ve bir odanın köşesine, dönen bir merdivenin boşluğuna yerleştirilebilir.
villa asansörü

Ev Asansörü

EV ASANSÖRÜ MODEL VİLLA ASANSÖRÜ

Evinize konfor ve güzel bir dokunuş katacak platform lift ev asansörü için zarif tasarımlar.
Çekici bir şekilde tasarlanmış dublex home lift ürünümüz, ev ortamına sorunsuz bir şekilde uyum sağlar ve bağımsız yaşam kolaylığı sağlar. Bireysel gereksinimleri karşılamak için ‘amaca uygun’ çözümler ve tasarımlar sunuyoruz. AmadaTECH tasarım ekibimiz, herhangi bir değişiklik yapmak ve istediğiniz görünümü oluşturmak için sizinle yakın bir şekilde çalışacaktır. Çok çeşitli malzeme ve kaplamalar arasından dekorunuza uygun olanı seçin.

ev asansörü

EV ASANSÖRÜ KOLAY KURULUM

Ev Asansörü Model villa asansör kurulumu için büyük inşaat işleri gerekli değildir ve kurulum süresi genellikle sadece birkaç gündür.
ev asansörü

EV ASANSÖRÜ AVANTAJLARI

Düşük kuyu dibi, KDV muafiyeti, Ruhsata tabii değil, Makine dairesine gerek yok, Panoramik model, Sessiz, emniyetli ve sertifikalı ürün

ev asansörü

EV ASANSÖRÜNDE ÖZEL TASARIMLAR

Çelik konstrüksiyon ve kapı renkleri, cam, döşeme, paneller ve daha fazlasını içeren bir dizi özelleştirilebilir seçeneğe sahiptir.

Ev Asansörü, Villa Asansörü  evinizin içinde yaşamayı kolaylaştırmak için basit ama çok zarif bir çözümdür.

Ürünlerimiz Engelli vatandaşlarımızın kullanımına uygundur.
Ürünlerimiz 3065 sayılı V.U.K. nun 17/4-s maddesine istinaden KDV’den Muaftır.
2006/42/AT Makine Emniyet Yönetmeliğine uygun Ruhsat Gerektirmez.

 Villa Asansörü Ev Asansörü

Dubleks ve tripleks villa tipi yapılarda uygulanmak üzere tasarlanmış asansörlerdir. Platform Lift Villa asansörlerinin en önemli özelliği projelendirme aşamasında asansöre gerek duyulmamış ve inşası tamamlanmış yapılarda da uygulanabilir olmasıdır.

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir.

No Comments

Post a Comment

Don`t copy text!